Osuszanie budynków, ścian, murów, garaży podziemnych i piwnic to nasza specjalność!

Jesteśmy certyfikowanym partnerem wykonawczym takich firm jak Iniekcja Krystaliczna®, WEBAC, czy ICOPAL. Osuszamy budynki metodą Iniekcji krystalicznej, izolacji poziomej i pionowej, iniekcji ciśnieniowej. Przeprowadzamy także osuszanie kondensacyjne i stosujemy nowatorskie systemy zabezpieczania budynków przed wilgocią. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie w zakresie stosowanych prac, co jest gwarancją najwyższej jakości usług.

SPRAWDZONE METODY

Stosujemy wyłącznie sprawdzone i opatentowane metody osuszania.
Stosujemy wyłącznie sprawdzone i opatentowane metody osuszania, co jest gwarancją skuteczności wykonywanych robót.

ZAUFANIE KLIENTÓW

Stale rosnąca liczba zadowolonych klientów, to najlepsza rekomendacja.
Obecnym klientom dziękujemy za zaufanie. Przyszłym obiecujemy zrobić wszystko, by te zaufanie zdobyć.

Technologie osuszania budynków, murów, piwnic

INIEKCJA KRYSTALICZNA®

Osuszanie budynków, murów, piwnic itp. metodą izolacji poziomej i pionowej.

INIEKCJA KRYSTALICZNA®

Ta opatentowana metoda polega na wytwarzania blokady przeciwwilgociowej w murach zawilgoconych na skutek podciągania wody z gruntu.

WIĘCEJ

INIEKCJA CIŚNIENIOWA WEBAC®

Osuszanie budynków, murów, piwnic itp. metodą iniekcji ciśnieniowej WEBAC®

INIEKCJA CIŚNIENIOWA WEBAC®

Metodą iniekcji ciśnieniowej WEBAC uszczelniamy rysy, pęknięcia, przerwy robocze i dylatacje, uszczelniamy budowle podziemne oraz na styku z gruntem, wykonujemy zabezpieczenia powłokowe posadzek itp.
WIĘCEJ

SYSTEM DRYZONE SUCHY MUR ICOPAL®

Kompleksowy system do osuszania zawilgoconych murów ICOPAL®

SYSTEM DRYZONE SUCHY MUR ICOPAL®

System osuszania DRYZONE Suchy Mur ICOPAL to kompleksowy system do osuszania zawilgoconych murów oraz do skutecznej ochrony murów przed zawilgoceniem.
WIĘCEJ

OSUSZANIE KONDENSACYJNE

Proces odbierania wilgoci z powietrza przez schładzanie go poniżej „punktu rosy”.

OSUSZANIE KONDENSACYJNE

Oferujemy pełny zakres osuszania pomieszczeń domowych, budowlanych oraz przemysłowych. Stosujemy przy tym wysokowydajne, profesjonalne osuszacze powietrza i pochłaniacze wilgoci.
WIĘCEJ

PROBLEMY Z WILGOCIĄ

Mokre ściany, pleśń, woda w piwnicy… – to problemy z którymi walczymy na co dzień. W dłuższej perspektywie powodują one nieodwracalne zmiany w konstrukcji budowli i negatywnie wpływają na zdrowie i komfort użytkowania. Generują również koszty związane z ciągłym osuszaniem przy pomoce nieskutecznych metod. Trwałe osuszenie pomieszczeń, to inwestycja w komfort i zdrowie.

Specjalizujemy się w następujących pracach:

  • Odtwarzanie izolacji
  • Izolacja przeciwwilgociowa
  • Osuszanie fundamentów
  • Izolacja pozioma i pionowa
  • Odgrzybianie
  • Osuszanie piwnic
  • Usuwanie wilgoci i brzydkich zapachów

ZALETY OSUSZENIA BUDOWLI

Oczywiście najtaniej byłoby nic nie robić i zostawić problem „na potem”, jednak im szybciej podejmą Państwo decyzję o osuszeniu budowli, tym skala problemu będzie mniejsza, a koszty niewielkie. Natomiast poważnie zawilgocone budowle taniej jest trwale osuszyć jedną z oferowanych przez nas technologii, niż ciągle ponosić koszty doraźnego usuwania skutków zawilgocenia.
Technologie przez nas stosowane pozwalają na całkowite osuszenie budowli, oraz usunięcie przyczyny powstawania zawilgoceń, podciągania kapilarnego, itp., przez co zatrzymany zostaje proces destrukcyjny.
Osuszone mury zwiększają stopień izolacji, co korzystnie wpływa na ogrzewanie budynku. Oszczędność wydatków na energię grzewczą w suchym pomieszczeniu może sięgnąć 50-65% w stosunku do zawilgoconych ścian.
Odpowiedź brzmi – niezbędne. Każda z metod osuszania (poza osuszaniem kondensacyjnym) wiąże się z ingerencją w zawilgoconą budowlę, lecz przed rozpoczęciem prac zawsze przeprowadzane są fachowe ekspertyzy w celu oszacowania ilości i rodzajów robót budowlanych. Klient przed rozpoczęciem naszych działań zna zakres prac i przewidywany termin ich zakończenia.
Stosowane przez nas technologie wymagają dużej wiedzy oraz doświadczenia w ich stosowaniu. Uczestniczymy we wszelkich możliwych szkoleniach i posiadamy wszystkie stosowne certyfikaty uprawniające nas do stosowania opatentowanych technologii osuszania. Do tego nasze duże doświadczenie, rzetelność i fachowość są gwarancją właściwego wykonania prac.

Bezpłatna konsultacja

ZAPRASZAMY WŁAŚCICIELI I ZARZĄDCÓW NIERUCHOMOŚCI ORAZ WSPÓLNOTY MIESZKANIOWE DO UMÓWIENIA BEZPŁATNEJ WYCENY. ZADZWOŃ: 511 06 64 64 LUB WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTU

Zaufali nam: Dom Development, wiele wspólnot mieszkaniowych