Osuszanie budynków, murów, piwnic itp. systemem ICOPAL

Źródła zawilgocenia budowli:

System osuszania budynków DRYZONE Suchy Mur Icopal to kompleksowy system do osuszania zawilgoconych murów oraz do skutecznej ochrony murów przed zawilgoceniem.  System Bezpieczny Mur Icopal powstał w wyniku połączenia sił, wiedzy i doświadczenia ekspertów z zakresu osuszania wilgotnych murów oraz ekspertów z zakresu hydroizolacji podziemnych części budynków. W pierwszym półroczu po wprowadzeniu Systemu Bezpieczny Mur Icopal, ponad 200 właścicieli remontowanych domów jednorodzinnych zastosowało preparat Dryzone® Suchy Mur Icopal do zabezpieczenia ścian przed  podciąganiem kapilarnym wody.
  • opady atmosferyczne
  • kondensacja pary wodnej
  • podciąganie kapilarne
  • wilgoć w materiałach budowlanych
  • pochłanianie wilgoci z otoczenia

JESTEŚMY CERTYFIKOWANYM WYKONAWCĄ FIRMY ICOPAL.

Współpracujemy w zakresie doradztwa i usług dla klientów, informacji o produktach oraz prawidłowej techniki stosowania.

DRYZONE SUCHY MUR ICOPAL

Skuteczny preparat w formie kremu do iniekcji murów z cegły, bloczków lub kamienia w celu wytworzenia poziomej bariery hydroizolacyjnej odcinającej wilgoć pochodzącą z podciągania kapilarnego.

STORMDRY® SUCHY MUR ICOPAL

Preparat o konsystencji kremu do ochrony i zabezpieczania murów ceglanych, betonowych i kamiennych przed zawilgoceniem. Po zastosowanie preparat tworzy skuteczną barierę przeciwwilgociową chroniąca mur przed utratą ciepła.

GRZYBO-IZOL MUR

Środek grzybobójczy do zwalczania i zabezpieczania budynków przed grzybami pleśniowymi. Preparat usuwa czarne naloty i osady na tynkach, murach i powłokach malarskich.

Osuszenie murów jest możliwe tylko po odcięciu lub wyeliminowaniu źródła zawilgocenia
i jest niezbędne do zapewnienia zdrowego i przyjemnego klimatu wewnątrz budynku.

Bezpłatna konsultacja

ZAPRASZAMY WŁAŚCICIELI I ZARZĄDCÓW NIERUCHOMOŚCI ORAZ WSPÓLNOTY MIESZKANIOWE DO UMÓWIENIA BEZPŁATNEJ WYCENY. ZADZWOŃ: 511 06 64 64 LUB WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTU

Zaufali nam: Dom Development, wiele wspólnot mieszkaniowych

KONTAKT